Poprzedni temat «» Następny temat
Praca dyplomowa - Interpol - proszę o pomoc
Autor Wiadomość
pablo0102

Wysłany: Sob Mar 21, 2009 10:44 pm   Praca dyplomowa - Interpol - proszę o pomoc

Witam
Jestem na etapie szukania literatury, bądź jakichś materiałów, które mógłbym wykorzystać przy pisaniu pracy dyplomowej na temat: "Rola Interpolu w Europejskim systemie bezpieczeństwa." Udało mi się już zdobyć książkę Josifa Dajczmana "Interpol", ale muszę mieć tego troszkę więcej :wink: Za wszelkie namiary bądź jakieś materiały będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

look 

Wysłany: Pon Mar 23, 2009 5:21 pm   

Michael Fooner - Interpol: Issues in World Crime and International Justice (Criminal Justice and Public Safety)

Co-Operation Against Terrorism Between The Council Of Europe And Its Member States And The International Criminal Police Organization.

Ciekawy obszar, ale za moich czasów to się najpierw zbierało literaturę, a potem ustalało temat :)

pablo0102

Wysłany: Pon Mar 23, 2009 11:45 pm   

:mrgreen: Za moich też :mrgreen:
Ale to jest praca na studiach podyplomowych i objętościowo ma zająć max 50 stron, więc w ciemno założyłem że zawsze jakieś pozycje się znajdzie. A temat sam wymyśliłem, w pracy, będę chciał min. wykazać, większe znaczenie dla bezpieczeństwa europy interpolu niż europolu.
Dziękuję za te pozycje które podałeś :wink:

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje? A może ma ktoś jakieś materiały, które mógłby przesłać mi drogą elektroniczną? Byłbym wdzięczny :wink: mój adres: pablo0102b@gmail.com
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Conundrum modified by sklep internetowy

popularne   pozostałe   forum   polecamy

CBA   Oficjalny serwis EIB   Strona Główna   Dubiel Consulting
.................................................. .................................................. .................................................. ..................................................
  ABW   Portal Krav Maga   Informacje   Broker domen
.................................................. .................................................. .................................................. ..................................................
  Agencja Wywiadu   Sekcje Krav Maga   Regulamin Forum   Doładowania GSM
  Biuro Ochrony Rządu       Zaloguj się   Domeny .TEL
.................................................. .................................................. ..................................................
  Kontrola Skarbowa       Rejestracja   Serwery i domeny
.................................................. .................................................. ..................................................
  Centrum AT           Pokoje, noclegi
.................................................. ..................................................
  BOS ABW            
..................................................

P O L E C A M Y

O Instytucie | Aktualności | Formacje i służby | Publikacje | Konferencje | Szkolenia | Patronaty | Kampanie społeczne | Kontakt | On-Line:

Copyright © 2000-2013 EUROPEJSKI INSTYTUT BEZPIECZEŃSTWA. Przy wykorzystywaniu materiałów wymagane jest podanie źródła.

Serwis należy do EIB. Projekt www, grafika, serwer, domena, aktualizacje i reklama: DUBIEL Consulting

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12